آیا شما یک ناوگان حامل و نقل کامیون یا وسایل نقلیه پیک دارید؟ آیا شما نیاز دارید که همیشه در ناوگان خدمات باربری مراقب خودروهای خود باشید؟

ردیاب جی پی اس برای خدما باربری یک انقلاب جزئی برای صنعت حمل و نقل به ارمغان آورده است که می تواند کمک قابل توجهی در بهینه سازی دارایی ها و هم چنین کمک به محلموله از دست رفته انجام می دهد.

گاهی اوقات یک محموله به اشتباه در بندر،قایق و… گرفتار می شود و شما دسترسی به آن محموله یا موقعیت آن را ندارید که می توانید با استفاده از ردیاب موقعیت محموله را شناسایی کنید.

ردیاب ها در کجای ماشین وصل می شوند؟ آیا داخل کانتینر قرار می گیرند یا در داخل ماشین؟

شاید شما به این فکر کرده باشید که ردیاب برای حمل و نقل خودروهای سنگین و دارای کانتینر دار در کجا وصل می شوند، ردیاب هایی که به کار می رود بستگی به شخص مقابل و هزینه ای که انجام می شود را دارد، زیرا هر ردیاب خودرو دارای قابلیت هایی به خصوصی است که می تواند کمک بسیاری انجام دهد.

ردیاب کانتینر باربری

محل نصب ردیاب ها بر روی خودروی سنگین

اگر می خواهید ردیاب در داخل کانتینر باشد باید شما از ردیاب آهنربایی استفاده کنید که این قابلیت با آهنربای مغناطیسی که دارد به راحتی نصب می شود و به سختی جدا می شود.

هم چنین این ردیاب مزیتی که دارد باتری آن است که می تواند به دو صورت موقعیت نشان دهد:

۱- آنلاین

۲-آفلاین

در حالت آنلاین شما می توانید با روزی۲۴ ساعته موقعیت یک ماه موقعیت تا یک ماه وسیله نقلیه خود را مشاهده کنید ولی در مد آفلاین به این صورت است که شما بر اساس نیازتان که هر موقع لازم داشتید دستگاه را آنلاین می کنید تا موقعیت را برای شما ارسال کند.

حال می خواهیم در مورد یکی از دستگاه های با کیفیت جی پی اس برای خدمات باربری مطلبی بنویسیم

ردیاب های با سیم فرقی که با ردیاب بی سیم دارند این است که با قطع برق اتومبیل سرکار دارند و اگر اتومبیل به هر نوعی قطع شود این قابلیت را دارند که به صورت آفلاین و به مدت ۲۴ ساعت به شما موقعیت بدهند.

یکی دیگر از قابلیت های ردیاب بی سیم که می توان به آن اشاره کرد قابلیت تماس ۲ طرفه است، یعنی شما می توانید در صورت لزوم با راننده خودرو تماس برقرار کنید، هم چنین یکی از مزیت های مهمی که می توان برای این ردیاب اشاره کرد دکمه SOS یا دکمه هشدار نام برد که اگر راننده خودرو باربری به هر نوعی در جاده اتفاقی برایش افتاد یا خطری آن را تهدید کرد می تواند با فشردن این دکمه به مخاطب های خود که از قبل در تنظیمات دستگاه تعریف شده است اطلاع بدهد و با استفاده از میکروفن موقعیت خود را به مخاطب اعلام کند.

نرم افزار استفاده شده در خدمات باربری:

شما می توانید با google play نرم افزار protrack را دانود کنید. این نرم افزار نسبت با نرم افزارهای دیگر قابلیت های زیادی دارد.

این نرم افزار نسبت با نرم افزار های دیگر قابلیت های زیادی دارد. این نرم افزار قابلیت نصب بر گوشی های اندورید و IOS را دارد و با استفاده از این نرم افزار شما می توانید هر ردیابی که خریداری می کنید در پنل شخصی خود ببینید و دیگر نیازی نیست که برای هر دستگاه ردیابی که خریداری می کنید صفحه ای جداگانه ای درست کنید ، این به شما کمک می کند که تمام خودروهایی که برای آن ها ردیاب کار گذاشتین را ببینید و موقعیت آن ها را در هر زمان ببینید هم چنین گروه کارا ردیاب را این قابلیت را به شما می دهد که ۱ سال به طور رایگان از خدمات این نرم افزار استفاده کنید و نیازی به هزینه اضافی نیست.

ردیاب ماشین سنگین باربری

ویژگی ردیاب برای خدمات باربری

۱- با استفاده از ردیاب شما می توانید محل دقیق وسایل نقلیه را پیدا کنید و به مشتریان اعلام کنید که کالای خود در کجا قرار دارد و چه موقع به شما می رسد.

۲-با استفاده از ردیاب برای خدمات باربری این مزیت را به شما می دهد که در صورت وقوع شرایط غیر منتظره ای و ناخواسته ، حامل کمک فوری را برای شما می فرستد.

۳-جلوگیری از دست رفتن کالاها، سرقت و اطمینان از ایمنی راننده

۴-به کمک ردیابی در مورد خروج و رسیدن وسیله نقلیه می تواند به شما کمککند و از اضافه کاری بیش تر از حد خودداری کنید و شما می توانید از صادق بودن رانندگی خود اطمینان حاصل فرمایید.

سیستم ردیابی جی پی اس برای خدمات باربری

سیستم های ردیابی جی پی اس برای وسایل خدمات باربری دارای تکنولوژی و تجهیزات مناسب است زیرا باعث می شود که وظیفه مدیریت ناوگان حمل و نقل، به سادگی کاهش می یابد و خدمات را بهبود می بخشد.

سیستم ردیابی کامیون به مدیران ناوگان اجازه می دهد تا از راه دور از طریق نرم افزار موجود که در موبایل یا سیستم خود نصب کرده اند ، اطلاعات مربوطه به محل خودرو، مسیر سفر، و… را مشاهده کنند.

ردیاب خدمات باربری

چگونه ردیاب خدمات باربری برای خودروها کار می کنند:

در ناوگان خدمات باربری جهت ردیابی تعداد زیادی کامیون باید ردیاب جی پی اس نصب شود چون طبق توضیحاتی که در مطلب بالا دادیم نمی شود آن ها را کنترل کرد.

وقتی که ردیاب بر روی خودروهای باربری نصب می شود داده های کامیون به نرم افزار مدیریت ناوگان اطلاع می دهیم که تمامی اطلاعات لازم در مورد شرایط و مکان خودرو را نمایش می دهد.

هم چنین سیستم های ردیابی اجازه می دهد تا مدیران شرکت در مورد تاخیر راننده اطلاعاتی کسب کنند هم چنین می توانیم با استفاده از ردیاب برای راننده های باربری محدودیت جغرافیایی تعریف کنیم یعنی اگر قصد سرقت محموله را به مکان دیگر داشته باشند به ما هشدار بدهد.

ردیاب باربری

پیگیری وسایل نقلیه در ناوگان خدمات باربری به چند روش است:

در حال حاضر کنترل چندین کامیون یا حتی هزاران وسیله نقلیه ، در چندین کیلومتر دور از شما بدون یک سیستم ردیابی نمی شود موقعیت آن ها را مشاهده کرد، وسایل نقلیه به دو صورت در خدمات باربری ردیابی می شود که بستگی به قابلیت های ردیاب نصب شده در خودرو را دارد که می توان برای موقعیت کامیون خود از میکروفن یا تماس دو طرفه با راننده موقعیت کسب کنید هم چنین می توانید با استفاده از نرم افزار موقعیت راننده را مشاهده کنید.

چرا ردیاب خودرو و ردیاب شخصی کارا به اروپا هم صادر می شود؟!

 ردیاب های خودرو و شخصی کارا دارای گواهی بین المللی سخت افزاری CC،CE،FCC و SGS و EMC می باشد که باعث شده است به اروپا هم صادر شود.

 

هم چنین ردیاب های کارا دارای استاندارهای ایران و تاییدیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.

گواهی CGS ردیاب خودرو کارا گواهی CRA رجیستری ردیاب ماشین گواهی بین المللی ردیاب کاراگواهی CGS ردیاب خودرو کاراگواهی تنظیم مقررات انواع ردیاب جی پی اس کارا 

چرا سامانه ردیابی کارا جامع ترین سامانه ردیابی ایران می باشد؟!

سامانه ردیابی کارا (سیستم مانیتورینگ کارا) در حال حاضر جامع ترین سیستم ردیابی کشور به حساب می آید و هم زمان از تمامی پروتکل های زیر پشتیبانی می کند.

meitrack-topfly-teltonika-irzonline-atrack-technocom-autograpgh-vovacom wire less-galiteosky-craky-c2steck-coban-accuara

این نرم افزار توسط مهندسین آمریکایی و ژاپنی ساخته شده و با امکانات بسیار بالا و آپدیت، دریافت اطلاعات از تمامی ماهواره های GLONASS RUSSIAN که توانایی پشتیبانی از پروتکل همه نوع دستگاه ردیاب ساخت چین و اروپا را دارا می باشد.

سیستم مانیتورینگ (سامانه ردیابی کارا) با قابلیت انعطاف پذیری (رسپانسیو) باز شدن با مرورگر کلیه سیستم های عامل،آی او اس،مک آی او اس، ویندوز XP ، ویندوز 7 و سیمیبان و اندروید و آماده استفاده می باشد و هم چنین دارای 10 زبان و فارسی می باشد.

 • ردیابی دقیق و لحظه به لحظه به صورت آنلاین و آفلاین با موبایل و لب تاپ و تبلت و..

 • قابلیت اضافه کردن بی نهایت دستگاه

 • گزارش گیری از مسافت طی شده و سرعت بر روی 2 نمودار به صورت همزمان

 • گزارش گیری از مسافت طی شده به صورت انیمیشن بر روی نقشه بصورت دقيق و واضح

 • گزارش گیری از مدت زمان توقف بهمراه لوکیشن دقیق بر روی نقشه

 • پشتیبانی از 4 نقشه google map ، open street ،bing، leaflet

 • پشتیبانی از حالت ماهواره ای

 • گزارش گیری از مصرف سوخت

 • گزارش گیری از پارکینگ ها

 • گزارش گيري از مسافت هاي طي شده يه صورت فايل و پرينت با آدرس

 • گزارش گیری از خاموش و روشن شدن خودرو همراه با لوکیشن دقیق

 • یادآوری سرویس های دوره ای

 • خاموش و روشن کردن خودرو با نرم افزار

 • تعیین محدوده ورود و خروج

 • ارسال هشدار سرعت غیر مجاز

 • ارسال هشدار درخواست کمک

 • مشاهده ی آنلاین ترافیک شهر

 • پرچم گذاری نقاط مهم

 • ارسال هشدار قطع شدن برق خودرو

 • ارسال هشدار کاهش باطری دستگاه

   برای تست سامانه ما پرچم ایران ویا فارسی را انتخاب و بر روی دمو (demo)کلیک کنید.

  ورود به سامانه کارا و لپ تاپ نارنجی رنگ

در چه مواردی به ردیاب نیازمندیم؟!

 • ردیابی خودروهای شخصی، اداری، سازمانی
 • ردیابی و مدیریت ناوگان های حمل و نقل عمومی
 • ردیابی و مدیریت ناوگان های ترانزیت و باربری
 • ردیابی و مدیریت ناوگان های امداد رسانی
 • نظارت و کنترل کارمندان هنگام ماموریت یا بازاریابی
 • موارد امدادی مانند ردیابی افراد زمان وقوع حواث
 • نظارت بر کودکان، سالمندان، بیماران کم توان و ناتوان
 • نظارت و ردیابی اموال،نظیر چمدانها، کانتینرها
 • مراقبت از حیوانات خانگی