تمامی مدل ها با تخفیف ویژه موجود شدند.

شروع قیمت ردیاب ها از ۴۵۰ هزار تومان

برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

02188864347

09363778286

برای پراید یک ردیاب جی پی اس مناسب انتخاب کنید.

هنگامی که کلمه ردیاب “سرقت خودروی پراید” را در گوگل سرچ می کنیم عباراتی مانند این ها در نتایج ظاهر می شود:

“فیلم سرقت خودرو، سرقت خودرو در ۱۰ ثانیه، رکورد سرقت ماشین، دزدی ماشین پراید، روش سرقت پراید”. با کمی جست و جوی بیش تر درباره ی این عبارات متوجه می شویم که پراید به دلیل ضعف امنیتی، بیش تر از سایر خودروها مورد هجوم سارقان قرار دارد. طبق نظر کارشناسان ، صنعت خودرو سازی به عنوان دومین صنعت بزرگ کشور با مشکلات زیادی روبه رو است.

یکی ازاین ضعف خودرو سازان در تحقیق و توسعه است شرکت های بزرگ در جهان عموما”با تحقیقات لازم به شناسایی نیاز مردم و تطبیق محصولات خود با خواسته و نیاز مصرف کنندگان به رفع ضعف های تولیدات خود می پردازند. اما در ایران این تغییرات به دلایل مختلف صورت نپذیرفته است و شرکت های خودرو سازی با وجود تغییراتی که بر خط تولید می دهند هم چنان نسبت به تولیدات سایر کشورها ضعف های عمده امنیتی دارند.

پراید در برابر سرقت ضعیف ترین خودرو شناخته شده است:

یکی از مشکلات اساسی وسایل نقلیه ی ایرانی مانند پراید ضعف امنیتی آن است. به طوری که بالاترین درصد سرقت از میان وسایل نقلیه به این خودرو مربوط می گردد. مسلما” دغدغه ی افراد با توجه به این که صاحب چه خودرویی هستند متفاوت است. به طور مثال دارندگان خودروهای خارجی دغدغه ی مشابه با صاحبان خودرو های ایرانی ندارند و به الطبع خودروهای ایرانی نیز با یک دیگر تفاوت هایی در میزان امنیت در برابر سرقت دارند.

بنابراین در این مقاله روی صحبت مان تنها با صاحبان پراید است ، در این متن ایده آل ترین ردیاب برای صاحبان خودروی پراید را می خوانیم.

ردیاب پراید

با توجه به نقص امنیتی پراید چه کنیم که خودرو را ضد سرقت نماییم؟

اکثر صاحبان خودروی پراید از چگونگی افزایش امنیت خودروی شان می پرسند

چه کار کنیم تا امنیت خودرو را افزایش دهیم؟

برای افزایش امنیت درب های پراید چه کار کنیم؟

بهترین دزدگیر برای پراید در بازار چه مدلی است؟

آیا راه کاری وجود دارد که اگر خودرو رل دزدین بتوان آن را پیدا کرد؟

آیا ردیاب ها خوب هستند و افرادی که نصب کردند راضی هستند؟

بر روی خودروی خود دزدگیر نصب کنم یا ردیاب خودرو ؟

ضد سرقت کردن درب پراید

یکی از مشکلات عمده ی خودروی پراید ضعف امنیتی درب های این وسیله نقلیه است و به دنبال این ضعف دارندگان این وسیله نقلیه به دنبال راه کارایی هستند که بتوانند درب ها را تقویت و یا با با به کاربردن ابزارهای اضافه،مانع ورود سارق از طریق درب ها شوند.

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت پراید چیست

ما نیاز به ابزاری داریم که در مقابل همه ی راه هایی که ممکن است سارق دست به سرقت پراید بزند بایستیم.

از آن جایی که سارقان خودرو پراید با باز نمودن درب خودرو یا شکستن شیشه اتومبیل ، قطع باتری و حرکت بدون روشن کردن موتور از پارکینگ دست به سرقت می زنند ، بنابراین یک ردیاب می تواند همه ی این تکنیک های سرقت را خنثی کند.

ضد سرقت کردن درب خودرو

چند فاکتور را باید در انتخاب یک ردیاب خودرو رعایت کنید تا یک دستگاه جی پی اس خوب برای خودروی پراید تهیه کنید.

ردیابی را انتخاب کنید که ضعف درب های پراید را برطرف کند. مهم ترین ضعف پراید باز شدن درب آن در زمان کم می باشد ،پس باید ردیابی را انتخاب نمایید که هشدار باز شدن درب خودرو و روشن شدن آن به شمت اطلاع دهد. وقتی صاحب خودرو بلافاصله از باز شدن درب مطلع گردد سریع تر هم مقابله خواهد کرد. اما در صورتی که سارق توانست خودرو را جا به جا کند ، باز هم جای نگرانی برای افرادی که یک دستگاه ردیاب خودرو موقعیت یاب نصب کرده اند وجود ندارد. آن ها می توانند مسیر حرکت را در خیابان به صورت آنلاین و آفلاین ببینند.

ردیابی را برای پراید در نظر بگیرید که آنتن دهی بالا داشته باشد، نکته ی قابل توجه و مهم برای آن که یک ردیاب خوب برای پراید تهیه نمایید این است که آنتن دهی خوبی در خارج از شهر داشته باشد،زیرا معمولا” خودرو ها پس از سرقت در مکان هایی بیرون از محدوده ی شهر منتقل می شوند. در چنین شرایطی نصب یک ردیاب که بتواند خودرو را در هر مکانی ردیابی کند ضروری است.

ردیاب مناسب برای پراید دستگاهی دارای باتری داخلی قوی می باشد.

باید از بین ردیاب های GPS آن مدل رل انتخاب نمایید که باتری داخلی داشته باشد. باتری داخلی یکی از مهم تربن قطعات داخلی یک ردیاب با قابلیت است. چون احتمال آن که سارق برق خودروی شما را قطع کند وجود دارد ولی به کمک باتری دستگاه ردیاب هم چنان محل خودرو قابل شناسایی است و با هر نوع تغییری برای شما پیغام هشدار فرستاده می شود.

ردیاب کارا ضد سرقتی پراید

ما فرض را بر این گذاشته ایم که شما اطلاعات اولیه درباره ی ردیاب ها را از قبل داشته اید. جهت اطلاع برخی از افراد با کارکرد انواع دستگاه ردیاب آشنایی ندارند این چند نکته را در زیر آورده ایم:

لازم است قبل از هر چیز تفاوت دستگاه های ردیاب و رهیاب را بشناسید که برای این موضوع در اینجا کلیک کنید.

غیر از دستگاه های ردیاب خودرو ، دستگاه های دیگری وجود دارد که برای ردیابی کودکان و سالمندان طراحی شده اند که جهت محافظت از آن ها در زمان هایی هستند که بیرون منزل هستند. این نوع ردیاب های جی پی اس کارا با ارسال موقعیت های مکانی به تلفن همراه یکی از اعضای خانواده یا مربیان و پرستار ، آن ها را از موقعیت و وضعیت شان آگاه می سازد. هم چنین ردیاب های مغناطیسی یا آهن ربایی به آن دسته از ردیاب هایی گفته می شود که با یک آهنربا به اشیای فلزی متصل می شود. سایر دستگاه های ردیاب به کمک اتصالاتی که دارند به خودرو و یا موتور سیکلت متصل می گردند.

بهترین ردیاب مناسب برای پراید

بنا براین این نکات را از یاد نبرید که دستگاه GPS ضدسرقتی را انتخاب نمایید که مجهز به هشدار باز شدن درب خودرو باشد.

آنتن دهی بالایی داشته باشد و دستگاه مجهز به باتری داخلی باشد. با انتخاب یک دستگاه GPS با این امکانات می توانید پراید را از خطرات احتمالی سرقت محافظت نمایید.

در نهایت تنها کافی است با توجه به بودجه ی خود یک ردیاب خودرویی و شخصی مناسب انتخاب نمایید. از آن جایی که ممکن است از میان انواع مدل های موجود در بازار دچار سردرگمی شوید بهتر است با تیم فروش و پشتیبانی گروه کارا یا هریک ز نمایندگان معتبر این شرکت در شهر خود تماس بگیرید و از راهنمایی افراد متخصص بهره مند گردید.

چرا سامانه ردیابی کارا جامع ترین سامانه ردیابی ایران می باشد؟!

سامانه ردیابی کارا (سیستم مانیتورینگ کارا) در حال حاضر جامع ترین سیستم ردیابی کشور به حساب می آید و هم زمان از تمامی پروتکل های زیر پشتیبانی می کند.

meitrack-topfly-teltonika-irzonline-atrack-technocom-autograpgh-vovacom wire less-galiteosky-craky-c2steck-coban-accuara

این نرم افزار توسط مهندسین آمریکایی و ژاپنی ساخته شده و با امکانات بسیار بالا و آپدیت، دریافت اطلاعات از تمامی ماهواره های GLONASS RUSSIAN که توانایی پشتیبانی از پروتکل همه نوع دستگاه ردیاب ساخت چین و اروپا را دارا می باشد.

سیستم مانیتورینگ (سامانه ردیابی کارا) با قابلیت انعطاف پذیری (رسپانسیو) باز شدن با مرورگر کلیه سیستم های عامل،آی او اس،مک آی او اس، ویندوز XP ، ویندوز 7 و سیمیبان و اندروید و آماده استفاده می باشد و هم چنین دارای 10 زبان و فارسی می باشد.

 • ردیابی دقیق و لحظه به لحظه به صورت آنلاین و آفلاین با موبایل و لب تاپ و تبلت و..

 • قابلیت اضافه کردن بی نهایت دستگاه

 • گزارش گیری از مسافت طی شده و سرعت بر روی 2 نمودار به صورت همزمان

 • گزارش گیری از مسافت طی شده به صورت انیمیشن بر روی نقشه بصورت دقيق و واضح

 • گزارش گیری از مدت زمان توقف بهمراه لوکیشن دقیق بر روی نقشه

 • پشتیبانی از 4 نقشه google map ، open street ،bing، leaflet

 • پشتیبانی از حالت ماهواره ای

 • گزارش گیری از مصرف سوخت

 • گزارش گیری از پارکینگ ها

 • گزارش گيري از مسافت هاي طي شده يه صورت فايل و پرينت با آدرس

 • گزارش گیری از خاموش و روشن شدن خودرو همراه با لوکیشن دقیق

 • یادآوری سرویس های دوره ای

 • خاموش و روشن کردن خودرو با نرم افزار

 • تعیین محدوده ورود و خروج

 • ارسال هشدار سرعت غیر مجاز

 • ارسال هشدار درخواست کمک

 • مشاهده ی آنلاین ترافیک شهر

 • پرچم گذاری نقاط مهم

 • ارسال هشدار قطع شدن برق خودرو

 • ارسال هشدار کاهش باطری دستگاه

   برای تست سامانه ما پرچم ایران ویا فارسی را انتخاب و بر روی دمو (demo)کلیک کنید.

در چه مواردی به ردیاب نیازمندیم؟!

 • ردیابی خودروهای شخصی، اداری، سازمانی
 • ردیابی و مدیریت ناوگان های حمل و نقل عمومی
 • ردیابی و مدیریت ناوگان های ترانزیت و باربری
 • ردیابی و مدیریت ناوگان های امداد رسانی
 • نظارت و کنترل کارمندان هنگام ماموریت یا بازاریابی
 • موارد امدادی مانند ردیابی افراد زمان وقوع حواث
 • نظارت بر کودکان، سالمندان، بیماران کم توان و ناتوان
 • نظارت و ردیابی اموال،نظیر چمدانها، کانتینرها
 • مراقبت از حیوانات خانگی

چرا ردیاب خودرو و ردیاب شخصی کارا به اروپا هم صادر می شود؟!

ردیاب های خودرو و شخصی کارا دارای گواهی بین المللی سخت افزاری CC،CE،FCC و SGS و EMC می باشد که باعث شده است به اروپا هم صادر شود.

هم چنین ردیاب های کارا دارای استاندارهای ایران و تاییدیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.